Vandaag is de rondgang rond de moestuin gereed gekomen. We kunnen nu zonder klompen klei aan onze schoenen (tijdens regentijd) de moestuin betreden en daarna door naar de bananenplantage. Het was een klus maar Jaap is voldaan en trots. en het is ook een juweeltje…..Een lange muur op Madeiriaanse wijze en een trap, met gewapend beton met een plateautrede van cement met Limburgs rivierzand.
In de tussentijd hebben we weer 2 abobora chile/tenerife (spagettipompoen), zeer populair in Porto. En elke dag zijn er wel 2 vijgen rijp: heerlijk als ze vers van de boom komen.
Amasing!! I love it!! All the work you have done!! Congratulations.
Muito obrigado!! For us it is paradise, walking through the garden and improving step by step (devagar) 🙂
Wauw Yvon…..wat hebben jullie weer veel werk verzet. En grappig…..toch ook iets Limburgs weer toegevoegd.
Tja wat doe je anders als je zoveel tijd hebt? Gewoon doorwerken en daarnaast blijven we er fit bij. ps Zo hebben we hier ook veel vlinderstruiken staan. Die kennen ze helemaal niet op Madeira. Groetjes aan iedereen.
Wat is het toch een prachtige plek geworden. Genieten voor jullie. Het is leuk om het hele proces van dichtbij te hebben mogen meemaken en nu te zien hoe mooi het is geworden!
Groetjes Janine
Hoi Janine, Jullie tuin zal ook wel aardig volwassen zijn geworden. Groeien de druiven? Hier schrikken we elke keer van de groeikracht, als je maar water geeft….. Gelukkig hebben we dat hier op Madeira genoeg.
Wow echt super mooi geworden!
Dank jullie wel. Zo komen we elke dag verder. ps Het was helaas, afgelopen periode, een beetje te droog voor de munt en citroengras. We ruilen ze opnieuw graag in januari voor onze vlinderstruikjes etc.